Tijdens de tweede oefensessie voor de GP van Spanje heeft Max Verstappen op het Madring-circuit de zesde tijd gereden. Verstappen is best tevreden met dat resultaat en kijkt uit naar de rest van het raceweekend.
“Het ging niet slecht. We proberen nog snelheid te vinden over één ronde en de banden beter te begrijpen tijdens de lange runs,” aldus Verstappen. “Ronde na ronde komen we op meer snelheid. Er zijn altijd kleine dingen zoals de balans van de auto, waar je tijdens vrije trainingen aan wilt werken om te verbeteren. Daar gaan we morgen mee verder.”
Voorafgaand aan de eerste oefensessies had Max Verstappen laten verstaan dat de Madring de zwakke punten van de Red Bull F1-bolide niet zou verhullen. Voorlopig lijkt het dus nog mee te vallen, al was Verstappen in zijn RB22 wel zo’n vier tienden trager dan Kimi Antonelli.






