Mercedes vindt mogelijke oorzaak van vreemd ‘lek’ bij Kimi Antonelli tijdens GP van Singapore

Mercedes F1 team
Mercedes F1 team

Volgens Mercedes-motorsportbaas Toto Wolff hebben ze waarschijnlijk de oorzaak gevonden van het ‘vreemd lek’ waarmee Kimi Antonelli tijdens de GP van Singapore af te rekenen kreeg.

Tijdens race in Singapore liet Kimi Antonelli weten dat er een ‘lek’ was in zijn wagen, hij voelde in zijn cockpit iets lekken rond zijn benen en volgens Mercedes-motorsportbaas Toto Wolff hebben ze waarschijnlijk de oorzaak van het lek gevonden.

“We weten niet wat voor vloeistof het was,” antwoordde Toto Wolff toen hem naar het lek werd gevraagd. “We vermoeden dat de drinkfles het probleem veroorzaakte, of dat er sprake was van een lek, maar dat had hij moeten merken als dat het geval was.”

“Daarnaast hadden de remmen last van hitteophoping, volgens mij gebeurde dat na de pitstop, waardoor de pedaalslag langer werd. Het pedaal herstelde zich echter direct zodra er weer rijwind voor koeling zorgde.”