Mercedes heeft een aanbod gedaan aan de jonge Duitser om nog vier jaar langer aan de slag te blijven bij het team, dat is althans wat de Duitse krant Bild vandaag bericht.
Er is nog geen overeenkomst getekend, maar Rosberg en zijn huidige team zijn volop in bespreking voor een toekomstige samenwerking. Vier jaar langer is wel een hele lange tijd naar F1 normen, maar Norbert Haug vindt dat niet zo verrassend: “Nico en Mercedes zijn beiden geïnteresseerd in een lange termijn overeenkomst.”
Mercedes heeft sinds de overname van het Brawn GP team, of het nog vroegere Honda, nog niet echt hoge ogen kunnen gooien, al zat het er bij momenten niet ver langs. Toch denk Rosberg dat de toekomst beterschap zal brengen en dat Mercedes in staat is om een winnende wagen te bouwen: “Als ik zie wat er zich afspeelt binnen de muren van de fabriek, dan heb ik er alle vertrouwen in.”
Michael Schumacher zal nog één jaartje bij het team blijven, wat hij daarna zal doen, weet hij nu nog niet: “Ik ben hier zeker volgend seizoen nog, dan zien we wel wat er gebeurt.”. Schumacher en Rosberg vertrekken in de race respectievelijk op P8 en P9. Maar Rosberg is wel de enige van de top tien die op de hardere band vertrekt.
Misschien dat Rosberg met die keuze nog wel eens voor de verrassing zou kunnen zorgen.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}






