Voormalig directeur Bridgestone gaat voor Ferrari werken

Ferrari heeft een belangrijke nieuwe aanwinst en dit met betrekking tot het verbeteren van de samenwerking tussen de wagen en de banden van Pirelli.
En daarvoor gaat het ten rade bij iemand die voor Bridgestone werkte. Want niemand minder dan Hirohide Hamashima, voormalig directeur van de ontwikkelingsafdeling van de F1-banden bij Bridgestone, komt de Italiaanse renstal verstrerken.

Hirohide Hamashima heeft uiteraard heel wat ervaring op het vlak van F1-banden en de ontwikkeling daarvan. Hamashima start onmiddellijk bij Ferrari en zal rechtstreeks verslag uitbrengen bij Pat Fry. Hij moet Ferrari dus helpen om de banden van Pirelli beter te benutten.

Ferrari kende het voorbije seizoen vooral problemen over de kortere stints en tijdens de kwalificaties. Bij Ferrari duurde het steeds enkele ronden alvorens de banden van Pirelli optimaal begonnen te presteren. Daarin moet Hamashima dus verandering brengen.

“Hij zal een serieuze toegevoegde waarde zijn bij de ontwikkeling van onze wagen en bij het verhelpen van de problemen die we met onze banden hebben,” zei Luca di Montezemolo tijdens het jaarlijkse Wrooom media evenement in Madonna di Campiglio.

image
Hirohide Hamashima, rechts op de foto, tijdens het Monza evenement van 2010.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}