Duitsland heeft als doel wereldkampioen voetbal worden in Brazilië. Indien ze daar ook daadwerkelijk in slagen, dan willen ze de wereldtitel opdragen aan Michael Schumacher, die nog steeds in coma ligt.
Vanavond begint Duitsland echt aan het wk voetbal met de eerste match van de groepsfase. Daarin moeten de Duitsers het meteen opnemen tegen Portugal. Het ultieme doel is echter de wereldtitel en Duitsland behoort eveneens tot de favorieten om in Brazilië wereldkampioen te worden.
Dat de band tussen het Duits elftal en Michael Schumacher goed zat mochten we in 2012 reeds zien. Het voltallige elftal van Duitsland kwam toen op bezoek tijdens de GP van Monaco. Vooral Lukas Podolski en Schumacher konden het toen goed met elkaar vinden.
Nu twee jaar later, wanneer de Mannschaft zelf voor de wereldtitel wil gaan, wil Podolski dan ook die wereldtitel behalen voor zijn goede vriend Michael Schumacher.
“Ik wil van dit moment gebruikmaken om mijn goede vriend Michael te groeten,” zei Podolski tijdens een persconferentie. “Ik weet dat hij verzot is op voetbal. De hele spelersgroep wenst hem en zijn familie veel sterkte. We weten dat het niet hoed gaat met hem, maar we hopen dat hij zo snel mogelijk weer te been is. Als we de titel pakken, dragen we die op aan Schumi.”
Schumacher ligt al sinds eind december in een kunstmatige coma en het is nog steeds wachten op nieuws over enige progressie.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}






