Volgens Sir. Stirling Moss wordt Lewis Hamilton ook dit seizoen wereldkampioen.
Sir. Stirling Moss is er van overtuigd dat Lewis Hamilton voor de tweede keer op rij wereldkampioen zal worden. Volgens Moss zal de Brit dus zijn derde wereldtitel in de Formule 1 behalen.
“Ik zou verrast zijn indien dat niet het geval is,” zei Moss tegenover Sky News. “Hij is een fantastisch snelle rijder en hij beschikt over de juiste motor in een Mercedes. Dat is de winnende combinatie denk ik.”
Volgens Moss is het ook goed voor de Formule 1 dat Sebastian Vettel in Maleisië won.
“Ik denk dat het beste was dat kon gebeuren,” aldus Moss. “We weten dat Vettel een fantastische rijder is, maar ook voor Ferrari is het fantastisch nieuws dat het er terug staat.”
Afwachten of Stirling Moss gelijk krijgt. Mercedes zegt zelf althans dat het zich opmaakt voor een titelstrijd met Ferrari (Lees: Mercedes maakt zich op voor titelstrijd met Ferrari: “In China terugslaan”)
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}






