Alonso: “McLaren moet beter worden”

Fernando Alonso was na de race in China niet tevreden. Volgens de Spanjaard moet McLaren een stuk beter worden.

Fernando Alonso finishte bij zijn wederoptreden als twaalfde, vlak voor teamgenoot Jenson Button. Het zorgde ervoor dat onze landgenoot Stoffel Vandoorne voorlopig als enige rijder van McLaren dit seizoen in de punten heeft weten te finishen.

Het leidt overduidelijk tot frustratie bij het vaste rijdersduo, dat in China merkte dat McLaren blijkbaar opnieuw een stap achteruit heeft gezet. Vooral Alonso vindt dat McLaren een tandje bij moet steken. McLaren beschikte immers niet over de nodige snelheid om aanspraak op punten te maken.

“Je bent altijd teleurgesteld wanneer je niet in de punten finisht. We hadden iets meer verwacht,” zei Alonso na de race. “Uiteraard hadden we verwacht om in de top tien te eindigen maar dat was vandaag niet mogelijk. Niemand kende vandaag problemen, terwijl er tijdens de race die ik van op de pitmuur bekeek overal brokstukken op de baan lagen en er heel wat chaos was tijdens de eerste ronde. Hier in China finishte iedereen zijn race en waren wij niet snel genoeg om in de punten te finishen. We moeten verbeteren tegen de volgende race.”

Of hoe Alonso tussen de lijnen door als boodschap wil meegeven dat Vandoorne in Bahrein meer geluk had dan hijzelf in China. Moeten we nog zeggen dat de zenuwen strak gespannen staan bij Alonso en Button en dat de druk begint toe te nemen?
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}