Alonso op pensioen na Mclaren-Honda hoofdstuk

Alonso zegt de F1 vaarwel wanneer zijn avontuur bij McLaren-Honda erop zal zitten
image
De Spanjaard doet die uitspraak naar aanleiding van een vraag of hij een management functie zou zien zitten als zijn helm aan de haak hangt. “Ik denk het niet”, antwoordde de voormalig wereldkampioen, “Na 15, 16 of 17 jaren Formule 1, wat het ook mag zijn, is het genoeg.”

“Ik begon op 3 jarige leeftijd met een replica McLaren-Honda van mijn vader. Ik zal eindigen met een McLaren-Honda maar dan een echte in de Formule 1, en dat zal dan één derde van mijn leven uitgemaakt hebben.”

“Het zal eindigen met grote verwachtingen, fantastische herinneringen en grote vriendschappen, maar mijn normaal leven start de dag dat ik op pensioen ga. Ik zie mezelf geen manager zijn of de sport nog langer opvolgen. Het zal genoeg zijn geweest.”

Fernando Alonso heeft momenteel nog een contract van drie seizoenen bij McLaren-Honda na zijn verhuis bij Ferrari. Het contract zou nog verlengd kunnen worden als beide partijen overeenkomen, maar Alonso zelf zegt nu dus al dat een ander team of functie niet meer tot de mogelijkheden behoort. Na McLaren-Honda is het Formule 1 verhaal voor hem definitief uit.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}