De Formule 1 heeft drie extra races toegevoegd aan de F1-kalender 2020: De Nürburgring, Portimao en Imola. Tegelijkertijd laat de Formule 1 ook weten dat er in Amerika dit jaar geen races zullen plaatsvinden.
BREAKING: We're racing at Nurburgring, Portimao and Imola!
The three Grands Prix will make up rounds 11-13 of the 2020 F1 calendar, with Imola being a two-day event#EifelGP #PortugueseGP #ImolaGP pic.twitter.com/Hxen8a45g1
— Formula 1 (@F1) July 24, 2020
De voorbije dagen waren er aanwijzingen dat de Nürburgring, Portimao en Imola op de F1-kalender 2020 zouden opgenomen worden en vandaag volgde eindelijk de officiële bevestiging.
Opmerkelijk is dat de Formule 1 meteen ook liet weten dat er dit jaar geen F1-races zullen plaatsvinden in de Verenigde Staten van Amerika, Canada, Mexico en Brazilië. De enorme uitbraken van het coronavirus op het Amerikaans continent steken daar ongetwijfeld voor iets tussen.
“We zijn blij dat we bijkomende vooruitgang boeken bij het finaliseren van onze plannen voor een volwaardig F1-seizoen 2020,” aldus F1-baas Chase Carey.
“We willen de promotoren, de teams en de FIA bedanken voor hun volledige steun om de fans tijdens deze ongeziene tijden van opwindende races te voorzien.”
De F1-kalender 2020 tot dusver:
5 juli: GP van Oostenrijk
12 juli: GP van Stiermarken (Oostenrijk)
19 juli: GP van Hongarije
2 augustus: GP van Groot-Brittannië
9 augustus: Formula 1 70th Anniversary Grand Prix (Groot-Brittannië)
16 augustus: GP van Spanje
30 augustus: GP van België
6 september: GP van Italië
13 september: GP van Toscane (Italië)
27 september: GP van Rusland
11 oktober: GP van de Eifel (Nürburgring)
25 oktober: GP van Portugal (Portimao)
1 november: GP van Emilia-Romagna (Imola)
The ongoing COVID-19 pandemic means that unfortunately it will not be possible to race in Brazil, USA, Mexico and Canada this year.
We look forward to returning next season to the Americas to put on a show for our passionate fans in the region
ߑ https://t.co/aZyI7bB3Oa#F1 pic.twitter.com/Vl7kDdtWqT
— Formula 1 (@F1) July 24, 2020
a:0:{}
Hoofditem op frontpagina
a:1:{s:9:”file_name”;s:27:”nurburgring_f1_headline.jpg”;}
Drie extra races zijn toegevoegd aan de F1-kalender 2020: De Nürburgring, Portimao en Imola. De Formule 1 laat ook weten dat er in Amerika dit jaar geen races zullen plaatsvinden.