Christian Horner waarschuwt: “In 2025 volgt de echte test voor de vriendschap tussen Max Verstappen en Lando Norris”

Red Bull Content Pool
Red Bull Content Pool

Volgens Red Bull-teambaas Christian Horner zal de vriendschap die er tussen Max Verstappen en Lando Norris is komend F1-seizoen pas echt getest worden. Horner verwacht immers dat er dan nog heviger tussen hen beide om de wereldtitel zal gestreden worden.

“Max heeft andere vriendschappen in de F1, Lando Norris is een goede vriend van hem,” aldus Horner tegenover ’talkSPORT’. “Ze reizen samen naar veel races maar onvermijdelijk ontstaat er druk wanneer je tegen elkaar strijdt.”

“Gaat Tyson Fury vrienden zijn met zijn tegenstanden? Misschien na het gevecht maar zeker niet in de opbouw en aanloop naar het gevecht.”

Tijdens het seizoen kwam het meermaals tot incidenten tussen Verstappen en Norris. Daarbij waren er onder andere aanvaringen in Oostenrijk, Austin en Mexico. Daarbij vielen er tussen Verstappen en Norris soms ook verbaal zware woorden. Uiteraard werd er ook door de fans hevig gereageerd, vooral ook op de sociale media, maar volgens Max Verstappen wordt alles daar uitvergroot en is de situatie tussen Verstappen en Norris niet zo erg als vaak daar wordt weergegeven.

“Op de sociale media maken de mensen het vaak veel erger dan het eigenlijk is,” vertelt Verstappen daarover tijdens de ‘Talking Bull’ podcast. “Er zijn veel idioten op zo’n platformen die altijd wel iets te zeggen hebben of iets om over te klagen. Er zijn veel positieve mensen maar ook echte idioten.”

Volgens Verstappen is de band met Lando Norris echt nog wel goed: “Lando en ik komen goed overeen. Uiteraard zijn er soms wat spanningen op het circuit maar dat zou geen invloed mogen hebben.”

“We proberen altijd om op het circuit ons uiterste best te doen en proberen een zo goed mogelijk resultaat te behalen.”

“Je strijdt voor de wereldtitel, ik denk dat het normaal is dat er dan zo’n dingen gebeuren, maar het is oké tussen ons.”