F1 75-presentator lacht tijdens live-uitzending met Lewis Hamilton: “Je lijkt wel een Fortnite-poppetje”

Ferrari
Ferrari

Gisteren vond tijdens het ‘F1 75 launch event’ de presentatie van de tien liveries van de F1-bolides in 2025 plaats. Het event werd gepresenteerd door Jack Whitehall en die deelde live tijdens de uitzending een steek uit aan Lewis Hamilton.

Lewis Hamilton staat bekend omwille van zijn extravagante kledingstijl, vooral in de F1-paddock en buiten het circuit. Hamilton trekt daarmee de aandacht naar zich maar het zorgt vaak ook voor discussies onder zoals F1-experten alsook fans. Tijdens ‘F1 75 Live’ stak Jack Whitehall de draak met Hamilton en dan in het bijzonder zijn kledingstijl.

“Oh ja, daar is hij,” begon Whitehall zijn aankondiging over Lewis Hamilton die vervolgen aan een tafel in de O2 Arena in beeld kwam. “Daar is hij, altijd in het middelpunt van de belangstelling. Of hij nu carrière maakt op de baan of als een pauw rondloopt in de paddock gekleed als een Fortnite-poppetje: Lewis Hamilton!”

Het moet gezegd, Lewis Hamilton was zeker en vast niet het enigste ‘slachtoffer’ van presentator Jack Whitehall maar voor een Brits publiek de draak steken met een zevenvoudig wereldkampioen, het valt altijd af te wachten hoe het publiek daarmee omgaat.

De fans in de O2 Arena lachten er stevig mee en ook Lewis Hamilton kreeg een glimlach op het gezicht, waarna Whitehall ook nog eens terugkwam op de overstap van Hamilton van Mercedes naar Ferrari.

“Lewis zit vanavond natuurlijk aan de Ferrari-tafel. Bid voor Toto (Wolff). Het is iedereen zijn nachtmerrie dat je partner er naar tien jaar vandoor gaat met een Italiaanse hengst,” grapte Whitehall verder om vervolgens af te sluiten met: “We gaan Lewis voor het eerst in het Ferrari-rood zien vanavond. Wat een moment gaat dat zijn.”