Fernando Alonso was het voorbije weekend aanwezig tijdens de Honda Racing Thanks Day in Motegi en daarbij reed de Spanjaard onder meer op een Moto GP-bolide
After attending the #HondaRacingThanksDay we’ve noticed that @alo_oficial looks pretty good in leather! #F1 pic.twitter.com/rQWlSRwQxv
— Honda Racing F1 (@HondaRacingF1) December 7, 2015
Voor Alonso en Honda was het F1-seizoen 2015 teleurstellend, maar dat viel niet te merken tijdens de Honda Racing Thanks Day, waarmee Honda het einde van het raceseizoen 2015 vierde.
Alonso kreeg na een demo van Marc Marquez zelf de kans om met de Honda RC213V Moto GP-bolide over het circuit te rijden. Alonso deed ook een F1-demo met de McLaren MP4-6 waarmee Ayrton Senna in 1991 zijn derde wereldtitel veroverde. Een andere opvallende gast was voormalig F1-piloot Takuma Sato die met de Honda RA301 F1-bolide uit 1968 een demo gaf.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}