“Ferrari moet achterpoortjes in het reglement zoeken”

Volgens Fernando Alonso moet Ferrari de achterpoortjes in het reglement zoeken en tot de limiet gaan om zo een betere en competitievere wagen te hebben in 2013.
Ferrari startte het voorbije seizoen erg zwak. Het mag zelfs een mirakel genoemd worden dat Alonso tot de laatste race aanspraak kon maken op de titel. Midden dit seizoen leek het zelfs alsof de Spanjaard met de titel aan de haal zou gaan. Alles samengevat presteerde Alonso veel beter dan dat zijn wagen hem eigenlijk toeliet.

Met het oog op komend seizoen wil de Spanjaard dat Ferrari tot het uiterste gaat in haar zoektocht naar performantie.

“Er waren enkele momenten het voorbije seizoen dat andere teams tot op de limiet gingen. Wij echter nooit,” aldus Alonso. “Er waren drie races waarbij ze gevraagd werden om zaken te veranderen omdat ze anders de volgende race niet zouden mogen deelnemen. Ze hadden de races daarvoor echter al gereden met die onderdelen.”

“Dit is altijd al zo geweest in de Formule 1, alleen moeten wij nu die limiet weten te vinden.”

“Uiteraard wel altijd binnen het reglement, zodat het legaal blijft. We moeten de limiet en achterpoortjes vinden zodat we beter kunnen presteren,” besluit de Spanjaard.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}