Ondanks een achterstand van meer dan zes tienden tijdens de tweede oefensessie is Lewis Hamilton positief na de oefensessies op vrijdag. Hamilton beseft dat ze bij Mercedes nog werk te verrichten hebben om de wagen te verbeteren tegen de kwalificatie maar desondanks is hij positief voor de rest van het raceweekend.
Met een zesde tijd voor Lewis Hamilton en een tiende tijd voor George Russell zou je niet meteen denken dat er van een positieve vrijdag kan gesproken worden maar Hamilton ziet het duidelijk anders.
“De wagen voelde over het algemeen goed aan vandaag. We zijn nog wat verwijderd van de ultieme snelheid vooraan maar vandaag was bemoedigend,” zei Hamilton na afloop van de tweede oefensessie. “Ik denk niet dat de rondetijden volledig representatief zijn voor waar we ons met onze snelheid bevinden maar desondanks weten we dat er werk aan de winkel is.”
“We zullen doen wat we kunnen om te proberen meer performance te vinden en hopelijk kan ons dat meer naar voor brengen.”






