Vrijdag kwam Max Verstappen onder een ‘schuilnaam’ met een Ferrari 296 GT3-bolide in actie op de befaamde Nürburgring Nordschleife. Daarbij zou Verstappen meteen ook het ronderecord verbroken hebben.
Max Verstappen probeerde in alle anonimiteit deel te nemen aan de test van de Nürburgring Langstrecken-Serie. Daarom stond de naam ‘Franz Hermann’ op de Ferrari 296 GT3-bolide die normaal door Thierry Vermeulen in de DTM wordt bestuurd. Op het racepak stond echter gewoon Max en ook zijn helm was herkenbaar waardoor al snel uitlekte dat Max Verstappen aan de test deelnam.
Tijdens de NLS-test wordt gebruik gemaakt van een speciale versie van de Nürburgring Nordschleife. Op die versie stond het ronderecord met een tijd van 7 minuten en 49 seconden op naam van Christian Krognes. Volgens Nürburgring-coureur Misha Charoudin zou Max Verstappen echter dat ronderecord met een seconde verbroken hebben en dit ondanks ‘verkeer’ dat hij tijdens zijn rondje uiteraard tegen kwam want er was geen sprake van een ‘vrije baan’.






