Nu ook Mercedes een datum bevestigd heeft voor de presentatie van haar wagen voor 2011, is het enkel nog wachten op HRT en Force India. Alle andere teams hebben hun lanceringdatum reeds bevestigd.
Force India zou naar verluidt wel met de nieuwe wagen deelnemen aan de wintertest in Jerez van 10 tot 13 februari. Het had eerder al aangekondigd met de oude wagen deel te nemen aan de testsessie in Valencia. HRT zou eveneens al deelnemen aan de testsessies in Valencia tussen 1 en 3 februari, maar of dat al met de nieuwe wagen zou zijn is evenmin bevestigd.
Ferrari bijt de spits af en doet de presentatie nog op eigen bodem. De meerderheid van de teams wil blijkbaar niets aan het toeval overlaten, en laten hun nieuwe bolides pas aan de concurrentie zien bij het van start gaan van de eerste testsessies.
We geven hierbij alvast een overzicht van de tot nut toe bevestigde presentatiedata.
Ferrari | 28 januari | Maranello |
Renault | 31januari | Valencia |
Sauber | 31 januari | Valencia |
Mercedes | 1 februari | Valencia |
Team Lotus | 1 februari | Valencia |
Toro Rosso | 1 februari | Valencia |
Red Bull | 1 februari | Valencia |
Williams | 1 februari | Valencia |
McLaren | 4 februari | Berlijn |
Virgin | 10 februari | Jerez |
Force India | – | – |
HRT | – | – |
Enkel op Hispania Racing en Force India is het dus nog wachten …
Geschreven door Glenn Scheurs
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}