Eind vorig jaar verloor Red Bull Racing een sponsorovereenkomst van zo’n 150 miljoen dollar. Het wegvallen van de sponsor lijkt nu door de komst van een nieuwe sponsor op zijn minst voor een deel gecompenseerd.
Het was de sponsorovereenkomst met Bybit die niet verlengd werd. Die sponsorovereenkomst zou een bedrag van zo’n 50 miljoen dollar waard zijn geweest, 150 miljoen dollar in totaal voor een periode van drie jaar. Na het wegvallen van cryptopartner Bybit heeft Red Bull met Gate.io een nieuwe cryptopartner gevonden.
Hoeveel die overeenkomst waard is werd niet bekendgemaakt maar aangezien de logo’s van Gate.io niet enkel op de wagens maar ook op de overalls van de rijders en teamleden en de helm van Max Verstappen te zien zal zijn lijkt het contract een stevig bedrag te vertegenwoordigen.