Twijfels over rijdersduo Renault in 2016

Recente uitspraken van Carlos Ghosn, de CEO van Renault, doen twijfels ontstaan over het rijdersduo van de renstal in 2016.

Renault bevestigde vorige week de definitieve overname van het Lotus F1 team, waardoor het opnieuw met haar eigen team zal deelnemen aan de Formule 1.

Het Lotus F1 team bevestigde voor de overname echter al haar rijdersduo en iedereen ging er dan ook van uit dat Maldonado en Palmer, die door Lotus bevestigd werden, ook in 2016 voor het Renault F1 team zullen rijden.

Carlos Ghosn laat door één van zijn uitspraken echter uitschijnen dat dit nog niet zo zeker is.

Toen Ghosn immers door de Franse krant ‘Le Figaro’ gevraagd werd of er volgend jaar een Fransman voor het Renault F1 team zou rijden antwoordde Ghosn immers als volgt: “Voor duidelijkheid daarover zal je nog enkele weken moeten wachten. We zullen jullie in januari meer over onze organisatie, doelstellingen, de rijders, onze strategie en onze partners vertellen.”

Die uitspraak zorgt natuurlijk meteen voor de nodige speculaties over het feit of het rijdersduo van het team alsnog wordt aangepast.

Om eventuele rechtszaken te vermijden wordt er echter aangenomen dat Renault in 2016 waarschijnlijk toch met Maldonado en Palmer als rijdersduo zal doorgaan.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}