F1-fans met een stevige geldbuidel die een uniek stuk willen bezitten zullen het speciale F1 75 launch event in de 02 Arena wat nadrukkelijker in de gaten houden wanneer de livery van de Stake F1-bolide wordt onthuld. Het Stake F1 team zal die livery en showcar immers veilen.
Voor het eerst ooit zullen op 18 februari al de teams tegelijkertijd hun livery voor het F1-seizoen 2025 gezamenlijk presenteren. Oorspronkelijk werd iedereen wat op het verkeerde been gezet door te stellen dat al de teams dan hun nieuwe F1-bolide zouden voorstellen. Dat blijkt echter duidelijk niet het geval te zijn want verschillende teams houden toch een eigen presentatie waarop ze hun nieuwe wagen voorstellen.
Wel is het de bedoeling dat al de teams tijdens het speciale F1 75 launch event in de 02 Arena hun nieuwe livery aan het grote publiek voorstellen. Ook het Stake F1 team zal dat doen maar zij hebben nog een extra in petto. De showcar met de livery zal immers geveild worden.
Fans die een echt uniek object willen bezitten, één van de tien unieke showcars die tijdens het event gepresenteerd worden, zullen tijdens een veiling een bod kunnen uitbrengen op de Stake F1 showcar. Formule 1 memorabilia expert Barry Gough, CEO en oprichter van Memento Exclusives, is zeer blij dat hij deze veiling mag organiseren.
“We zijn erg trots dat we ons partnerschap met het Stake F1 Team KICK Sauber kunnen versterken, we werken al heel wat jaren met hen samen,” aldus Gough. “Deze showcar biedt de fans en verzamelaars een kans om een echt uniek stuk F1-geschiedenis te bezitten van het event dat in de 02 Arena zal plaatsvinden.”
“Het is ook de eerste keer dat de tien teams samen hun liveries op één plaats zullen onthullen, het is dan ook een eer dat we de veiling van één van deze wagens mogen organiseren.”