Voor zaterdag werd er intense regen voorspeld maar uiteindelijk werden de sprintrace en de kwalificatie amper beïnvloed. Op zondag zouden de weersomstandigheden veel beter zijn maar geheel onverwacht regende het vandaag dan toch in Interlagos.
Quasi geen voorspellingen die uitgingen van regen op het circuit van Interlagos vandaag maar toch regende het al vandaag. Ook zo’n drie à vier uur voor aanvang van de race regende het zachtjes. Krijgen we dan toch nog een race die verstoord wordt door regen?
De voorspellingen gaan uit van slechts twintig procent kans op regen en mocht er regen vallen zouden het geen intense stortbuien zijn. Mochten de weersvoorspellingen alsnog correct blijken te zijn dan lijkt het dus niet tot amper te gaan regenen tijdens de race.
Llueve de nuevo en Interlagos
— Albert Fabrega (@AlbertFabrega) November 9, 2025
It’s raining again in Interlagos pic.twitter.com/Iu2pQ1TPqN






