Sebastian Vettel vertrekt straks van op de ideal positie om de race te winnen, maar om te winnen heeft Ferrari volgens de Duitser ook een perfecte race nodig.
He hasn't had one of these in a while… 17 races, in fact
Sebastian Vettel receives his #PirelliPolePositionAward from actor and host Liza Koshy#CanadianGP ߇Ȱ߇¦ #F1 pic.twitter.com/QvSeIIOpVZ
— Formula 1 (@F1) June 8, 2019
Dolgelukkig was Vettel gisteren met zijn polepositie, maar vandaag moeten Vettel en Ferrari het nog zien af te maken. Ondanks hun voordeel op het erg lange rechte stuk na de hairpin moet Ferrari ook voor een perfecte race zorgen indien het straks wil zegevieren.
“Er was uiteraard een reden waardoor we onze wagen op de pole kunnen plaatsen,” aldus Vettel.
“Het zal echter een zeer close gevecht worden. We kennen onze sterke punten, we kennen onze zwakke punten.Het zal een lange race worden.”
“We waren zeer snel op de rechte stukken, het zal niet zo eenvoudig worden om te passeren. Op het vlak van racesnelheid zal het close zijn, we zullen een perfecte race moeten rijden om te winnen.”
#CanadianGP ߇Ȱ߇¦ #Quali Report. #Seb5 #Charles16 #SF90 #essereFerrari ߔ´https://t.co/jLQrEBWz56
— Scuderia Ferrari (@ScuderiaFerrari) June 8, 2019
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}






