Vettel deed vandaag een uitstekende zaak in de strijd voor de titel. De Duitser behaalde 25 enorm belangrijke wk-punten terwijl Alonso met lege handen achterbleef. Toch blijft Vettel voorzichtig wat de titelstrijd betreft.
De Duitser won de voorbije twee races en Red Bull lijkt momenteel over de snelste wagen te beschikken. Toch vermoeden heel wat teams dat Red Bull de komende vijf races niet zal kunnen blijven domineren. Alles lijkt dus nog mogelijk in de titelstrijd en dat lijkt ook Sebastian Vettel te beseffen.
“Vandaag was uiteraard een erg belangrijke stap, maar er rest ons nog een enorm lange weg,” zei Vettel na afloop van de race. “Als je kijkt sinds Spa, dan gaat het echt wel op en neer.”
“Ik weet niet wat er vandaag gebeurd is, maar in Spa kende Fernando echt wel pech. Je hoopt dat dergelijke zaken nooit jezelf overkomen, maar in de loop van de komende races kan het steeds gebeuren. Het is een lang seizoen en er zijn al veel zotte dingen gebeurd.”
Vettel blikt dan ook met veel zoorzichtigheid vooruit naar de komende races.
“Ik ben erg voorzichtig. Ik denk dat we een lange reis achter de rug hebben. Het is tot nu toe een moeilijk jaar geweest en er resten ons nog heel wat races. Vandaag wil ik dan ook niet over het kampioenschap praten,” besluit de Duitser.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}






