Wolff: “Brawn blijft teambaas”

De laatste dagen gonst het van de geruchten dat Mercedes huidig teambaas Ross Brawn wil vervangen. Volgens Toto Wolff kloppen deze echter niet.
Wolff, de nieuwe motorsportdirecteur van Mercedes, en opvolger van Norbert Haug, bevestigt dat Ross Brawn op zijn plaats blijft als teambaas van het Formule 1-team van Mercedes.

Er werd al gefluisterd dat Mercedes joeg op Paddy Lowe, technisch directeur bij McLaren. Het was de BBC die de geruchten bevestigde, door te zeggen dat ze over informatie beschikken die dit nieuws bevestigen. Eerder al vertelde Eddie Jordan net hetzelfde vernomen te hebben aan de hand van een eigen onderzoek.

Nu ontkent Toto Wolff echter met klem de geruchten. “Ross heeft al geweldig veel bereikt in zijn carrière. Hij is nog steeds teambaas van Mercedes, en ik hoop dat hij op die plek blijft. Mocht het team zo’n plannen hebben, dan neem ik aan dat ik daar toch van op de hoogte zou zijn.”
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}