De GP van Turkije is een nieuwe mijlpaal in de indrukwekkende geschiedenis van Ferrari in de formule 1. De race van zondag zal immers de 800ste zijn voor de Italiaanse renstal.
Ferrari is de enige renstal die aan alle F1-seizoenen heeft deelgenomen. De Italiaanse renstal is ook de houder van veel records in de formule 1. Zo heeft Ferrari het meeste aantal rijderstitels (15), constructeurtitels (16), overwinningen (211), podiumplaatsen (632), poles (203) en snelste ronden (221).
“Achthonderd grote prijzen, het is een mijlpaal in de geschiedenis van Ferrari. Het schenkt ons voldoening en trots,” zei een apetrotse Luca di Montezemolo. “Vandaag wil ik deze vreugde delen met alle rijders die ooit voor onze renstal gereden hebben en met al onze fans. Het is mooi om terug te kijken op wat we allemaal samen verwezenlijkt hebben. Het is een verhaal dat zijn gelijke niet kent en dat nog steeds verder gaat.”

a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}






