Briatore verwacht snelle terugkeer van Kubica

Flavio Briatore, de ex-teambaas van Renault, heeft gisteren een bezoekje gebracht aan Robert Kubica die even bij bewustzijn was.
Briatore is er na zijn bezoek van overtuigd dat Robert Kubica in minder dan zes maanden terug op het circuit te zien zal zijn.

“Ik heb hem ontmoet en rekening houdend met het zware ongeval dat hij heeft gehad kan ik toch wel zeggen dat het heel goed met hem gaat. Ik ben zeer blij dat het beter gaat met hem en dat ik enkele woorden met hem heb kunnen wisselen,” verklaarde hij tegenover enkele journalisten.

De Italiaan beschrijft Kubica ook als een ‘bijzondere jongen’ met een ‘groot potentieel om snel te recupereren’.

“We hebben niet over het ongeval gepraat maar wel over de mogelijkheid om snel te recupereren. Rekening houdende met zijn fysieke staat denk ik dat hij binnen een zestal maanden opnieuw zou moeten kunnen racen.”

Flavio Briatore is niet de enige die Robert al bezocht heeft. Eerder gingen ook Fernando Alonso , Pastor Maldonado en Vitantonio Liuzzi op bezoek.

geschreven door Nicolas Delay
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}