Komend weekend vindt in Madrid voor de eerste keer de GP van Spanje plaats op het nieuwe Madring-circuit. Voor die speciale race keert Sainz ook terug naar zijn roots want hij gaat met een speciale helm met retro-design rijden.
Het nieuw helmdesign dat Carlos Sainz via zijn sociale media onthulde is een replica van het allereerste helmontwerp waarmee hij als jongetje in 2005 in de karting stapte. Het is een look die sterk beïnvloed werd door zijn vader, Carlos Sainz Sr., maar dan nu met enkele moderne accenten.
“Van mijn eerste kartrace in 2005 tot mijn eerste F1-race in Madrid. Met deze helm wilde ik teruggaan naar waar het allemaal begon, het eerste ontwerp, geïnspireerd op dat van mijn vader, nieuw leven inblazen en er mijn eigen draai aan geven. Ik kan niet wachten om er thuis mee te racen!,” aldus Carlos Sainz Jr.
De mi primera carrera de karting en 2005 a mi primera carrera de F1 en Madrid. Para este casco quería volver a mis orígenes, recuperar aquel primer diseño inspirado en el de mi padre y darle mi toque actual. ¡Muchas ganas de estrenarlo en casa! 🇪🇸❤️
— Carlos Sainz (@Carlossainz55) September 7, 2026
From my first karting race in… pic.twitter.com/QmDXMVBDYu






