Eindelijk duidelijkheid over toestand Michael Schumacher: “Hij kan niet zelfstandig lopen”

Een advocaat die de familie van Michael Schumacher vertegenwoordigt heeft klaarheid geschept over de medische toestand van de zevenvoudig wereldkampioen Formule 1.

Momenteel loopt er voor de rechtbank van Hamburg een rechtszaak tegen het Duitse magazine ‘Bunte’. Daarin staat de berichtgeving van het magazine over de medische toestand van Michael Schumacher centraal.

‘Bunte’ berichtte rond Kerstmis dat Schumacher opnieuw zelfstandig kon lopen. Er werd destijds erg veel media-aandacht aan besteed, waarna Sabine Kehm zich als woordvoerster en manager van Schumacher genoodzaakt zag om te reageren op de berichtgeving in ‘Bunte’. Kehm ontkende dat Schumacher daadwerkelijk opnieuw kon lopen.

Advocaat Felix Damm vertegenwoordigt momenteel de familie Schumacher in de rechtszaak tegen ‘Bunte’. De familie eist een schadevergoeding van 100 000 euro omwille van de misleidende en foute berichtgeving in ‘Bunte’.

Om de zaak te verdedigen schepte advocaat Felix Damm duidelijkheid over de medische toestand van Schumacher: “Michael Schumacher kan niet stappen. Meer zelf, zonder de hulp van de personen die hem verzorgen kan hij niet zelfstandig rechtstaan.”

Sinds het ski-ongeluk van Michael Schumacher in december 2013 wordt er bijna drie jaar hevig gespeculeerd over de medische toestand van Schumacher. De rechtszaak is op dat vlak bijzonder belangrijk. Met een eventuele uitspraak in haar voordeel zal de familie Schumacher de geruchten over de medische toestand van Michael Schumacher ongetwijfeld verder de kop willen indrukken.
a:0:{}
Hoofditem op frontpagina
a:1:{s:9:”file_name”;s:42:”schumacher_duitsland_mercedes_headline.jpg”;}
Een advocaat die de familie van Michael Schumacher vertegenwoordigt heeft klaarheid geschept over de medische toestand van de zevenvoudig wereldkampioen Formule 1.