Bij Ferrari lijken ze tijdens het raceweekend in Miami opnieuw voor een speciale livery te gaan. Daarbij lijkt de kleur blauw opnieuw prominent aanwezig te zijn.
Vorig jaar zorgde Ferrari in de aanloop naar de race in Miami met de ene na de andere teaser voor grote verwachtingen. Veel fans hoopten dat Ferrari met een volledig blauwe F1-bolide zou gaan racen maar uiteindelijk beperkte de speciale livery zich tot wat blauwe accenten en de aankondiging dat HP de nieuwe titelsponsor van Ferrari werd.
Ondertussen zijn we een jaar later en lijkt Ferrari opnieuw met een speciale ‘blauwe livery’ in Miami te gaan racen. Titelsponsor HP plaatste een video online waarin Charles Leclerc en Lewis Hamilton samen met ontwerpers naar een computerscherm kijken. Vervolgens zien we aan het einde van de teaser vijf startlichten waarvan het laatste startlicht op blauw springt.
Afwachten of er dit jaar meer blauw op de Ferrari F1-bolide terug te vinden is …