Lewis Hamilton raakt opgewonden bij de gedachte dat Kimi Raikkonen een team zou vormen met Sebastian Vettel bij Red Bull Racing.
De bekendmaking van de beslissing van Kimi Raikkonen komt steeds dichterbij. De soap rond de toekomst van de Fin houdt velen in de paddock bezig, zo ook Lewis Hamilton.
De Brit, die dit seizoen zelf de overstap maakte van topteam McLaren naar Mercedes, zou het “cool” vinden, mocht Raikkonen de overstap maken naar Red Bull Racing. “Ik zou het ontzettend cool vinden om Kimi voor Red Bull te zien rijden. Hij zou het Seb heel moeilijk kunnen maken. Iedereen is het ermee eens dat Kimi een fantastische rijder, en dat het interessant zou zijn om te zien wat hij kan in een wagen die een stuk beter is dan de Lotus.” aldus Hamilton.
Raikkonen is een belangrijke kandidaat om volgend seizoen Mark Webber op te volgen bij Red Bull. Ook beide rijders van Toro Rosso zijn in de running. Christian Horner heeft al aangegeven dat het tussen die drie rijders zal gaan om het tweede zitje bij het Oostenrijkse team. Raikkonen staat momenteel derde in het kampioenschap, op 41 punten van leider Sebastian Vettel.
a:0:{}
Gewoon nieuwsitem
a:0:{}






