Het Mercedes F1 team heeft voor het eerst dit jaar een F1-bolide de baan op gestuurd. Ook bij McLaren was dat vandaag het geval.
Bij McLaren zochten ze de zon van Barcelona op maar of het er erg warm en extreem zonnig is valt te betwijfelen. Op beelden die McLaren vrijgaf zien we Lando Norris met een dikke muts. Norris kwam vandaag in actie met de McLaren MCL35M, de wagen uit 2021.
Mercedes ging dan weer naar Zuid-Frankrijk om op het circuit van Paul Ricard te gaan testen. Lewis Hamilton en George Russell testen er op 1 en 2 februari de nieuwe banden van Pirelli.
Back on track for the first time in 2023. ? pic.twitter.com/8bglJLO6Bp
— Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team (@MercedesAMGF1) February 1, 2023
Welcome back, @GeorgeRussell63. ? pic.twitter.com/3Cs8QgA8ZP
— Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team (@MercedesAMGF1) February 1, 2023
Missed this. ? pic.twitter.com/TYTq6BTLe2
— Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team (@MercedesAMGF1) February 1, 2023
Taking the MCL35M for some laps around Barcelona? Oh, go on then. ??@LandoNorris is back behind the wheel! pic.twitter.com/zmbeTCTHGP
— McLaren (@McLarenF1) February 1, 2023