De voorbije weken zijn er steeds meer speculaties over een eventuele overstap van Isack Hadjar naar Red Bull Racing. Hadjar voelt zich vereerd dat zijn naam wordt genoemd maar tegelijkertijd vindt hij het zelf nog te vroeg om de overstap naar Red Bull Racing te maken.
Vooral de tegenvallende prestaties van Yuki Tsunoda de voorbije weken bij Red Bull Racing hebben ervoor gezorgd dat de speculaties toenemen over een eventuele overstap van Isack Hadjar van Racing Bulls naar Red Bull Racing. Daar zou hij dan de teamgenoot van Max Verstappen worden maar sommige sleutelfiguren in de F1, waaronder Nico Rosberg, vinden het te vroeg voor een promotie naar Red Bull Racing, het zou zijn carrière schade berokkenen.
“Het is fair om dat te zeggen omdat Liam en Yuki kwaliteitsvolle rijders zijn, dan is het normaal om dat te denken,” aldus Hadjar. “Al ben ik uiteraard wel nieuwsgierig.”
“Het is het enige dat ik kan zeggen over naast Max als teamgenoot rijden. Maar ik voel me er momenteel zeker en vast niet klaar voor. Dat is een feit. Ik denk dat het goed is om waar ik nu rij extra ervaring op te doen.”
“Ik geniet zoveel ieder weekend, ik leer veel. Het is een wagen waarvan ik geniet om mee te rijden. We zien de toekomst, maar als Red Bull junior-rijder is het logische traject naar Red Bull gaan.”