Lewis Hamilton kende vorig jaar een bijzonder moeizaam eerste seizoen bij Ferrari. Opvallend is dat Hamilton tijdens dat seizoen geen enkele podiumplaats behaalde maar hij hoopt om van de ingrijpende reglementswijzigingen gebruik te maken om in 2026 een veel beter seizoen te kennen. Hamilton krijgt ook steun van meervoudig Olympisch kampioen Usain Bolt die verwacht dat Lewis Hamilton er terug zal staan.
“Ik geloof dat het een behoorlijke uitdaging voor Lewis gaat worden,” vertelde Usain Bolt in gesprek met ‘RacingNews365’. “Maar ik weet hoe het is om jezelf weer terug naar de top te moeten knokken. Dat gaat niet zonder vallen en opstaan. Ik denk dus dat het niet makkelijk wordt voor hem. Hij zal nog een jaar of twee nodig hebben om helemaal op zijn gemak te zijn bij Ferrari.”
Volgens Usain Bolt moet Lewis Hamilton bij Ferrari niet alleen op korte termijn succes nastreven, hij zal volgens Usain Bolt de komende jaren opnieuw beter presteren en kansen krijgen.
“Ik kijk enorm uit naar de komende jaren; hij gaat ongetwijfeld weer van zich laten spreken,” aldus Bolt die er niet alleen van overtuigd is dat Hamilton nog een achtste wereldtitel zal behalen, hij vindt ook dat Lewis Hamilton nog steeds beschouwd moet worden als de beste F1-piloot ooit.
“Absoluut, daar ben ik zeker van, geen enkele twijfel,” vertelt Bolt daarover. “Ik kijk nu al uit naar het moment waarop hij opnieuw op de hoogste trede van het podium staat, want zoals ik al zei: hij weet hoe het is om daar te komen, en hij weet ook hoe hij daar moet blijven.”







