Manager Max Verstappen: “Voor mij heeft hij de titel wel gewonnen”

Red Bull Content Pool
Red Bull Content Pool

Ondanks het nipt mislopen van de wereldtitel is Raymond Vermeulen erg trots op het seizoen van Max Verstappen. De manager van Verstappen laat verstaan dat naar zijn gevoel Verstappen kampioen is dit jaar.

Met slechts twee punten verschil ontstaat er al snel een discussie over waar Max Verstappen die twee punten, en dus ook de wereldtitel, heeft verloren. Vermeulen wil zich echter niet wagen aan de discussie want over een volledig seizoen gebeurt er bijzonder veel.

“Nee, nee,” aldus Vermeulen tegenover ‘RacingNews365’ over waar Verstappen die twee punten heeft laten liggen. “Je kunt zeggen dat Kimi Antonelli Max eruit heeft gekegeld in Oostenrijk, je kunt zeggen dat we een slechte race hadden in Boedapest. Kijk naar Lando: hij had een uitvalbeurt in Zandvoort. Zo gaat het spel. Soms win je, soms verlies je.”

De wereldtitel is volgens Vermeulen niet verloren gegaan door één specifieke gebeurtenis tijdens het seizoen maar tijdens de eerste seizoenshelft.

“Op papier, als je gewoon de punten bij elkaar optelt, dan kun je natuurlijk berekenen dat we het kampioenschap hadden kunnen winnen. Maar eerlijk gezegd hebben we het aan het begin van het seizoen verloren.” 

“Max stond heel vaak alleen. Hij heeft iets heel bijzonders gepresteerd, en het was een van zijn sterkste seizoenen ooit.”

Vermeulen beschouwt Max Verstappen echter wel als de wereldkampioen van 2025: “Voor mij heeft Max hem wel gewonnen.”