Max Verstappen blikt vooruit naar GP van Qatar: “We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven”

Red Bull Content Pool
Red Bull Content Pool

Hij mag in Las Vegas dan wel een uitstekende zaak gedaan hebben in de strijd om het kampioenschap, Max Verstappen beseft dat hij zelf in Qatar nood heeft aan een ‘perfect raceweekend’ om alsnog de wereldtitel te kunnen veroveren in Abu Dhabi.

“De stand in het kampioenschap is na Las Vegas dichter bij elkaar gekomen, maar nu we naar Qatar gaan, zullen we het weekend nog steeds op dezelfde manier benaderen als altijd: race voor race,” begint Verstappen zijn vooruitblik naar het raceweekend in Qatar.

“We gaan elk weekend in met de focus op het maximaliseren van zoveel mogelijk punten en de best mogelijke prestaties uit de auto halen, en dat is precies wat we ook deze race zullen doen.”

“Het is een sprintweekend, dus er zijn hier nog meer punten te winnen en we kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven. Lusail is een veeleisend circuit, de hitte betekent dat bandenmanagement cruciaal is en we moeten ervoor zorgen dat we alles goed uitvoeren met de verplichte twee stopper. We willen het positieve momentum voortzetten en het team pusht tot het uiterste om de beste prestaties neer te zetten.”