Onze landgenoot Stoffel Vandoorne zal volgend jaar opnieuw voor Peugeot TotalEnergies in het WEC racen, zo maakte de renstal vandaag bekend.
Stoffel Vandoorne zal samen met Nick Cassidy, Paul Di Resta, Loïc Duval, Malthe Jakobsen en Théo Pourchaire volgend jaar in het WEC uitkomen voor Team Peugeot TotalEnergies. Alex Quinn en Jean-Eric Vergne zullen als test- en reserverijders fungeren voor het prototype van de Peugeot 9X8 Hypercar.
“Ik ben zeer blij om door te gaan bij het team, of om terug te zijn, ik ben zelfs niet zeker hoe ik het moet noemen!” zegt Stoffel Vandoorne naar aanleiding van de aankondiging. “Hoe dan ook ben ik opgewonden om opnieuw in het WEC uit te komen, een kampioenschap waarvan iedere rijder deel wil uitmaken.”
“We hebben vorig jaar een duidelijke stap vooruit gezet, we hebben op constantere basis gestreden, hebben sterke resultaten behaald en podiumplaatsen behaald. We zullen blijven pushen en de kleine verbeteringen vinden die we nodig hebben, en hopelijk zullen we regelmatig vooraan meestrijden.”






