Bij F1journaal.be hebben we weer een leuke wedstrijd voor de bezoekers. Naar aanleiding van de wereldtitel die het McLaren F1 team behaalde geven we immers een exemplaar weg van de McLaren P1 LEGO-bouwset.
In samenwerking met LEGO, dat vanaf 2025 officieel partner en sponsor is van de Formule 1, geven we een exemplaar weg van de McLaren P1 LEGO-bouwset. De hypercar van McLaren is één van de iconische bouwsets van LEGO en heeft een aanbevolen verkoopprijs van 449 euro. Een zeer mooie prijs die we dus in samenwerking met LEGO weggeven en die veel F1-fans ongetwijfeld graag in huis zouden halen.
Wie trouwens nog een leuk kerstcadeau zoekt die vindt ongetwijfeld inspiratie bij één van deze LEGO-sets om een F1-bolide of een andere sportwagen te bouwen.
Wedstrijd
Neem deel aan de wedstrijd door een e-mail te sturen naar lego@f1journaal.be met het antwoord op onderstaande vragen:
– Uit hoeveel LEGO Technic-stenen werd de levensgrote McLaren P1 gebouwd waarmee Lando Norris dit jaar over het circuit van Silverstone reed?
Tip: VIDEO: Lando Norris rijdt in McLaren-bolide gebouwd uit LEGO over het circuit van Silverstone
– schiftingsvraag: hoeveel deelnemers zijn er aan deze wedstrijd?
Iedereen die een e-mail stuurt tot en met 20 december 2024 om 23u59 maakt kans.
De winnaar wordt persoonlijk verwittigd rond 21 december 2024 . F1journaal.be behoudt zich het recht om de wedstrijd op ieder moment aan te passen. Er wordt verder niet gecommuniceerd over de winnaar van de wedstrijd, er is geen protest mogelijk tegen de aanduiding van de winnaar.