Felle kritiek van fans op nieuwe merchandising Ferrari: “Focus jullie op een snelle wagen!”

Ferrari
Ferrari

Ferrari heeft in de aanloop naar de GP van China nieuwe merchandising voorgesteld. Ter gelegenheid van die nieuwe merchandising poseren Charles Leclerc en Lewis Hamilton in de nieuwe merchandising maar dat komt het Ferrari-team op heel wat kritiek te staan.

De verwachtingen bij de Tifosi liggen duidelijk hoger dan vijf schamele puntjes tijdens de openingsrace in Melbourne en Ferrari moet op de sociale media nu op heel wat kritiek incasseren. Naast fans die oprechte interesse hebben in de trouwens mooie en gedetailleerd afgewerkte merchandising, volgt er ook heel wat kritiek van fans.

Sommigen vinden dat Ferrari zich meer moet focussen op de wagen en minder op de merchandising. Uiteraard zijn de foto’s niet pas na het tegenvallend resultaat van in Australië genomen, dergelijke fotoshoots vinden vaak al weken of maanden op voorhand plaats, maar de fans komen dus wel met felle kritiek op de nieuwe merchandising en de promo die ervoor gevoerd wordt.