Ferrari: “Het zit in ons DNA om te willen winnen”

Ferrari
Ferrari

Ferrari moest het voorbije seizoen tevreden zijn met de derde plaats in het kampioenschap. Het was echter het enige team naast Red Bull dat erin is geslaagd om een race te winnen. Het is echter een seizoen met gemengde gevoelens geworden voor Ferrari, al is er wel een ongelooflijke wil om te winnen.

Aan het begin van het seizoen dacht Ferrari nog dat het mee zou doen voor de wereldtitel maar uiteindelijk slaagde Red Bull erin om 21 van de 22 races te winnen. Enkel Carlos Sainz slaagde er met Ferrari in om in Singapore Red Bull van de overwinning te houden.

Volgens Diego Ioverno, sportief directeur bij Ferrari, heerst er bij Ferrari een enorme drang om te winnen, iets dat uiteraard het doel zal zijn in 2024.

“Het zit in ons DNA om te willen winnen,” vertelde Ioverno in een terugblik op het seizoen. “We zijn hier om het kampioenschap te proberen winnen. We zijn daar duidelijk niet in geslaagd dus kunnen niet positief zijn.”

“Bij momenten hebben we een goede performance getoond. Ik denk dat de jongens die de raceweekends moesten ‘uitvoeren’ het tijdens veel raceweekends goed deden.”

“We hebben mooie punten behaald, we hebben in Singapore gewonnen. We hebben gemengde gevoelens.”