McLaren is met een achterstand aan het nieuw F1-seizoen begonnen maar Lando Norris hoopt dat ze kunnen profiteren van de onderlinge strijd die er momenteel is tussen beide Mercedes-rijders.
“Laat het ons hopen,” antwoordde Lando Norris op de vraag of McLaren kan profiteren van de strijd tussen Antonelli en Russell zoals Max Verstappen dat vorig jaar kon doen toen de McLaren-rijders met elkaar streden.
“Des te meer dat ze onderling strijden, des te beter. Het is goed om te zien. Kimi is bezig aan zijn tweede jaar in de F1, hij doet het zeer goed. Het is cool om te zien. Hij is een zeer toffe gast en hij presteert op een topniveau in de Formule 1.”
“Hij had enkele goede races, het is mooi om te zien dat hij dat beetje extra snelheid heeft gevonden om overtuigend met George de strijd aan te gaan, wat cool is en goed voor ons.”
Bij McLaren moeten ze ondertussen proberen om de achterstand waar ze tegenaan kijken goed te maken. Als regerend wereldkampioen finishte Norris dit seizoen nog geen enkele keer op het podium, zijn beste resultaat was tot dusver een vijfde plaats in Australië en Japan. Daarmee staat Norris slechts vijfde in het kampioenschap en kijkt hij al tegen een grote achterstand aan in de strijd om het kampioenschap.
“We weten dat we wat achterstand hebben aan het begin van het seizoen. We hopen zeker en vast dat we die achterstand kunnen goedmaken en des te meer punten dat ze van elkaar afnemen, des te beter. Hetzelfde zoals bij ons vorig jaar en Max.”
“Hopelijk wordt het een gelijkaardig verhaal maar dan omgekeerd.”






