Na de aankondiging dat Gianpiero Lambiase uiterlijk in 2028 het team van Red Bull Racing zou verlaten, moest de renstal op zoek naar een vervanger voor Lambiase. Vandaag volgde dan de aankondiging wie Lambiase zal opvolgen.
De keuze blijkt uiteindelijk te zijn gevallen op Tom McCullough die een enorme ervaring in de Formule 1 meebrengt naar het team van Red Bull Racing, McCullough was ruim tien jaar aan de slag voor het Aston Martin team van waar hij nu dus de overstap naar Red Bull maakt. Als vervanger van Lambiase, die naar McLaren vertrekt, wacht McCullough een grote uitdaging maar gezien zijn jarenlange ervaring in het vak zal hij daar meer dan waarschijnlijk goed mee om kunnen gaan.
Voor Red Bull Racing vormt de aanstelling van McCullough een belangrijke stap in de herstructurering van de sernior engineeringstructuur binnen Red Bull Racing.
“We zijn verheugd Tom begin 2027 bij het team te verwelkomen en kijken uit naar de rijke ervaring en expertise die hij in deze rol zal meebrengen”, aldus Red Bull in een statement.
We're delighted to welcome Tom to the Team at the beginning of 2027 💙#F1 || #RedBullRacing pic.twitter.com/exy1I5ctoi
— Oracle Red Bull Racing (@redbullracing) September 1, 2026






