Volgens Red Bull-teambaas Christian Horner presteerdeLiam Lawson het voorbije seizoen net iets beter dan Yuki Tsunoda en is dat ook de reden waarom Red Bull uiteindelijk Liam Lawson koos als vervanger voor Sergio Perez.
“Het was zeer, zeer close tussen hen beide,” aldus Horner tegenover ‘ESPN’. “Ik bedoel, Yuki is een zeer snelle rijder. Hij heeft drie of vier seizoenen ervaring ondertussen. Hij deed het zeer goed tijdens de bandentest voor ons in Abu Dhabi, waar de ingenieurs onder de indruk waren van zijn prestatie.”
“Maar we hadden gewoon het gevoel dat Liam, wanneer je kijkt en analyseert hoe zijn races waren, de snelheid die net iets beter was tijdens de races waaraan hij deelnam. Zijn kwalificatiesnelheid lag dicht bij die van Yuki, en je moet zijn potentieel zien wetende dat hij nog maar elf races in de Formule 1 heeft gedaan. Hij gaat alleen nog maar beter en sterker worden. Hij heeft een serieuze mentale veerkracht getoond.”