Vandaag raakte bekend dat Liam Lawson in 2025 de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen zal worden. Uiteraard is de Nieuw-Zeelander zeer blij dat hij de overstap van VCARB naar Red Bull Racing mag maken.
“Om bevestigd te worden als Oracle Red Bull Racing-rijder is een levenslange droom, het is iets dat ik altijd al heb gewild en waar ik sinds ik acht jaar oud was naartoe heb gewerkt,” reageerde Lawson op het nieuws.
“Het was tot dusver een ongelooflijke reis. Ik wil het ganse team bij VCARB ongelooflijk bedanken voor hun steun, de voorbije zes races hebben een belangrijke rol gespeeld in mijn voorbereiding voor deze volgende stap. Ik wil ook Christian, Helmut en de ganse Red Bull-familie bedanken omdat ze in mij geloven en me deze kans geven.”
“Ik ben enorm opgewonden dat ik naast Max mag rijden en van een wereldkampioen mag leren, ik twijfel er niet aan dat ik uit deze ervaring erg veel zal leren. Ik kan niet wachten om eraan te beginnen!”