Na zijn vervroegd afscheid van AlphaTauri leek het F1-hoofdstuk van Nyck de Vries definitief voorbij maar mogelijk zit er dan toch nog een soort ‘comeback’ aan te komen voor de Nederlander.
Het was voor Nyck de Vries een pijnlijk afscheid bij AlphaTauri. De ruggesteun door Red Bull viel weg en daarmee kwam een vervroegd einde aan zijn F1-seizoen. Weg bij AlphaTauri, weg F1-droom die hij aan het beleven was. Er werd in de media met heel wat modder gegooid maar uiteindelijk bleek er weinig waar te zijn van enkele spraakmakende uitspraken die zouden gedaan zijn.
Omdat Daniel Ricciardo bij AlphaTauri de vervanger is van Nyck de Vries hebben Red Bull en AlphaTauri met Red Bull-junior Liam Lawson een reserverijder maar Lawson racet ook de Japanse Super Formula. De laatste twee race van die raceklasse overlappen met het F1-raceweekend in Mexico.
Bij Red Bull moeten ze dan ook op zoek naar een andere reserverijder voor het raceweekend in Mexico en daarbij zou naar verluidt Nyck de Vries in beeld komen. Nyck de Vries ligt momenteel, ondanks het feit dat hij bij AlphaTauri opzij werd geschoven, nog steeds onder contract bij Red Bull liggen. Zijn rol als derde rijder tijdens het raceweekend in Mexico zou dan ook niet geheel een verrassing zijn.






